Gmina Jedlicze stawia na doświadczenie w zarządzaniu szkołami

Gmina Jedlicze stawia na doświadczenie w zarządzaniu szkołami
fot. Gmina Jedlicze

W Urzędzie Gminy Jedlicze odbyła się uroczystość związana z wręczeniem aktów powierzenia stanowisk dyrektorskich dla osób, które będą kierować placówkami oświatowymi na terenie gminy. Dokumenty wręczył burmistrz Wojciech Tomkiewicz.

Zobacz zdjęcia
22 czerwca w siedzibie Urzędu Gminy Jedlicze odbyło się oficjalne przekazanie aktów powierzenia stanowisk dyrektorskich dla trzech osób związanych z lokalnymi placówkami oświatowymi. Dokumenty wręczył Burmistrz Gminy Jedlicze, Wojciech Tomkiewicz.
Spełniło się marzenie mieszkańców Dobieszyna
Spełniło się marzenie mieszkańców Dobieszyna
Stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej im. Antoniego Jaracza w Dobieszynie na kolejną kadencję obejmującą okres od 1 września 2026 roku do 31 sierpnia 2031 roku ponownie powierzono Renacie Kosiek. Pedagog kieruje placówką nieprzerwanie od 2006 roku. Jest nauczycielem dyplomowanym i posiada 34-letnie doświadczenie zawodowe oraz kwalifikacje z zakresu organizacji i zarządzania oświatą.

Funkcję dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Potoku od 1 lipca 2026 roku do 31 sierpnia 2030 roku obejmie Agata Kazalska. Z placówką związana jest od 1997 roku, a od wielu lat pełni w niej funkcje kierownicze. To nauczyciel dyplomowany z 28-letnim stażem pracy pedagogicznej, która dodatkowo rozwijała swoje kompetencje poprzez studia podyplomowe.
Koncert, zabawa i wielkie atrakcji. Szkoła w Potoku zaprosiła na rodzinny festyn
Koncert, zabawa i wielkie atrakcji. Szkoła w Potoku zaprosiła na rodzinny festyn
Powierzenie stanowiska dyrektora Samorządowego Przedszkola w Jedliczu otrzymała Aleksandra Kuźniarowicz. Kadencja obejmuje okres od 28 czerwca 2026 roku do 31 sierpnia 2030 roku. Obecnie pełni obowiązki dyrektora tej placówki. Posiada 10-letnie doświadczenie pedagogiczne, kwalifikacje z zakresu zarządzania oświatą oraz specjalistyczne wykształcenie związane z pedagogiką, logopedią i terapią dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

Wręczenie aktów powierzenia stanowisk oficjalnie potwierdziło obsadę kierowniczą trzech placówek edukacyjnych na najbliższe lata.
Źródło: Gmina Jedlicze

Komentarze

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.