Turniej siatkówki kobiet o Puchar Prezesa Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Żeglce ''Że Chcę''

Turniej siatkówki kobiet o Puchar Prezesa Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Żeglce ''Że Chcę''

W sobotę 10 lutego w hali Gimnazjum w Świerzowej Polskiej odbył się turniej siatkówki kobiet o Puchar Prezes Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Żeglce ''Że Chcę''. W turnieju wzięło udział cztery zespoły na co dzień występujące w Powiatowej Amatorskiej Lidze Siatkówki Kobiet.

Zobacz zdjęcia
Po emocjonujących i stojących na wysokim poziomie meczach najlepsze okazały się siatkarki Karpat Krosno (kadetki) przed UKS Champion Bratkówka, MUKS Podkarpacie GOSiRki Jedlicze oraz drużyną Błękitnych Żeglce.

Najlepszą zawodniczką turnieju została Magdalena Syrek z Karpat Krosno. Brawa i gratulacje należą się jednak Wszystkim zawodniczkom występującym w turnieju, za wysoki poziom i zaangażowanie jakie prezentowały na boisku.

Turniej siatkówki kobiet o Puchar Prezesa Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Żeglce ''Że Chcę''


Wyniki turnieju:
Półfinały
Błękitne Żeglce - Karpaty Krosno (kadetki) 1:2 (25:21, 14:25, 9:15)
Champion Bratkówka - MUKS Podkarpacie GOSiRki Jedlicze 2:0 (30:28, 25:22)

Mecz o trzecie miejsce:
Błękitne Żeglce - MUKS Podkarpacie GOSiRki Jedlicze 1:2 (28:30, 25:15, 13:15)

Finał
Karpaty - Champion 2:1 (19:25, 26:24, 15:13)

Turniej siatkówki kobiet o Puchar Prezesa Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Żeglce ''Że Chcę''


Składy drużyn:
MUKS Podkarpacie GOSiRki Jedlicze
Karolina Twaróg, Justyna Szymbara, Izabela Paradysz, Wiktoria Wosiewicz, Izabela Bolanowska, Aleksandra Hap, Adrianna Janas, Karolina Dobosz, Weronika Wiśniowska, Aleksandra Młocek, Aleksandra Wodzińska.
Trener: Beata Wosiewicz

KSS Karpaty Krosno (kadetki)
Diana Gałuszka, Aleksandra Gałuszka, Magdalena Syrek, Sara Szarek, Julia Dziadosz, Aleksandra Krowicka, Magdalena Kijowska.
Trener: Mariusz Kuszaj

Turniej siatkówki kobiet o Puchar Prezesa Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Żeglce ''Że Chcę''


UKS Champion Bratkówka
Paulina Wilk, Klaudia Długosz, Gabriela Penczar, Dominika Jedziniak, Paulina Kozubel, Liliana Bieryło, Paulina Kędra, Agnieszka Szczyglińska, Klaudia Belczyk ,Angelika Dubiel
Trener: Mariusz Kuszaj

LKS Błękitne Żeglce
Wiktoria Cichoń, Emanuela Gromek, Izabela Barsznica, Karolina Bularska, Magdalena Szczur, Małgorzata Wityńska, Gabriela Guzik.
Trener: Grzegorz Węgrzynowski

Turniej siatkówki kobiet o Puchar Prezesa Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Żeglce ''Że Chcę''


W imieniu Stowarzyszenia "Że Chcę" dziękujemy za sędziowanie meczy Panu Zenonowi Wiśniowskiemu, Mateuszowi Grzesikowi, Rafałowi Wilkowi.

Relacja foto:

Komentarze

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.