Pierwszy trening KSM Krosno

Pierwszy trening KSM Krosno

Fotorelacja z pierwszego treningu żużlowców KSM Krosno.

Zobacz zdjęcia
Żużlowcy KSM Krosno w czwartek odbyli pierwszy trening na krośnieńskim torze.

W sobotę KSM Krosno zmierzy się na wyjeździe z Stainer Unią Kolejarzem Rawicz. Początek meczu o godzinie 17:30.
Znamy już także godzinę spotkania inaugurującego sezon na torze w Krośnie. 15 kwietnia przeciwnikiem Wilków będzie PSŻ Poznań. Mecz rozpocznie się o godzinie 15:00.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z treningu:

Komentarze

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.