Odprawa roczna policji. Krośnieńscy policjanci podsumowali 2018 rok

Odprawa roczna policji. Krośnieńscy policjanci podsumowali 2018 rok
fot. KMP Krosno

Krośnieńscy policjanci podsumowali swoją pracę w 2018 roku. W uroczystej odprawie uczestniczył Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie, samorządowcy oraz zaproszeni goście.

We wtorek w Komendzie Miejskiej Policji w Krośnie odbyła się narada roczna podsumowująca pracę krośnieńskich policjantów w minionym roku. W odprawie uczestniczył Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie insp. Henryk Moskwa, kadra kierownicza jednostki, samorządowcy oraz przedstawiciele innych służb mundurowych.
Odprawa roczna policji. Krośnieńscy policjanci podsumowali 2018 rok
Odprawę rozpoczął Komendant Miejski Policji w Krośnie mł. insp. Leszek Buryła, omawiając wyniki jednostki uzyskane w 2018 roku. Przedstawił sytuację kadrową komendy oraz poziom wykrywalności przestępstw zaistniałych na przestrzeni ostatnich kilkunastu miesięcy na terenie miasta i powiatu. Podkreślił dobrą współpracę z samorządem przejawiającą się w aktywnym zaangażowaniu starosty, prezydenta miasta, burmistrzów i wójtów na rzecz poprawy lokalnego bezpieczeństwa. Na koniec podziękował policjantom oraz pracownikom cywilnym krośnieńskiej jednostki za zaangażowanie i pracę, których efektem jest wzrost zaufania społecznego dla całej formacji.
Odprawa roczna policji. Krośnieńscy policjanci podsumowali 2018 rok
W dalszej kolejności głos zabrali samorządowcy, dziękując policjantom za skuteczną realizację powierzanych im zadań. Wyrazili przekonanie, że bezpieczeństwo stanowi wspólne dobro wszystkich mieszkańców. Zadeklarowali chęć dalszego wspierania działań policji, na rzecz poprawy jakości życia mieszkańców regionu.
Odprawa roczna policji. Krośnieńscy policjanci podsumowali 2018 rok
Odprawę podsumował Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie insp. Henryk Moskwa. Szef podkarpackich policjantów pozytywnie ocenił działalność krośnieńskiej jednostki. Wyraził przekonanie, że dobre wyniki osiągnięte w minionym roku staną się motywacją do jeszcze bardziej wytężonej pracy funkcjonariuszy w roku bieżącym.
Źródło: KMP Krosno

Komentarze

Ka
A mi jest ciepło jak patrze na zdjęcie powyżej,zeby nie powiedzieć gorąco
Odpowiedz
Birkut
Jakie podjęto działania aby poprawić wizerunek policji z tych którzy karzą na tych którzy służą pomocą. Wiem , że jedną z takich akcji która na pewno ociepliła wizerunek policji był protest gdzie policjanci nie wypisywali mandatów za drobniejsze wykroczenia ale to była akcja oddolna której raczej władze policji były przeciwne.
Odpowiedz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.