Dzień Otwarty w Szpetnarze

Dzień Otwarty w Szpetnarze

Po raz kolejny Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Krośnie otworzył swoje podwoje dla przyszłych uczniów.

Zobacz zdjęcia
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Krośnie, popularnie znany jako "Szpetnar", po raz kolejny otworzył swoje podwoje aby zaprezentować ofertę edukacyjną na przyszły rok szkolny i bazę dydaktyczną.

Wydarzenie skierowane było do uczniów klas trzecich gimnazjów i ósmych szkół podstawowych jak również nauczycieli i rodziców.
Dzień Otwarty w Szpetnarze
Dzień Otwarty - "Event młodych przedsiębiorców" bo tak nazywało się dzisiejsze wydarzenie, było również okazją do spotkania z potencjalnymi pracodawcami i podjęcia dobrej decyzji o wyborze szkoły i zawodu. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się stoiska gastronomiczne, fryzjerskie i kosmetyczne, to do nich ustawiały się najdłuższe kolejki.
Dzień Otwarty w Szpetnarze
Dodatkową atrakcją był pokaz barmański z efektownym podpaleniem baru i płonącymi butelkami. Ponadto zaprezentowano mobilne centrum kryminalistyki i pokazy chemiczne.

Komentarze

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.