W sobotę 8 czerwca na stadionie Kotwicy Korczyna odbył się charytatywny turniej piłkarski zorganizowany przez Mamuśki Kotwicy pod hasłem "Bawimy się i pomagamy kochanemu chłopcu z ogromnym sercem". Celem turnieju było spędzenie wolnego czasu na sportowo i zbiórka funduszy na rehabilitację Patryka Krężałka.W rozgrywkach wzięły udział Mamuśki z Akademii Piłkarskiej Aktiv Pro z Rymanowa, Orlika Przemyśl, Jasiołki Jaśliska, Akadami Piłkarskiej Sanok, Przełomu Beska, Haczowa i Kotwicy Korczyna.Rozegrano łącznie 21 spotkań w których padło 56 bramek. Po podliczeniu punktów zwycięzcą turnieju została drużyna mamusiek Jasiołki Jaśliska, przed Aktiv Pro Rymanów i Przełomem Besko. Nagrody indywidualne zdobyły: najlepsza zawodniczka: Agnieszka Mikosz (Activ Pro Rymanów), najlepsza bramkarka: Ewa Szafrańska (Mamuśki Kotwicy Korczyna), najlepsza strzelczyni: Elżbieta Hryniak (Jasiołka Jaśliska), fair play: Katarzyna Ziemiańska ( Mamuśki z Haczowa).Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z turnieju:
Wczoraj jechałem przez Korczynę i nagle przestało grać radio. Teraz wiem, że to kołyszące się biusty grających pań tak zakłócały fale radiowe z Suchej Góry.
Komentarze
Dodaj komentarz