Wypadek na skrzyżowaniu w Krośnie

Wypadek na skrzyżowaniu w Krośnie

Dwie osoby zostały przewiezione do szpitala po zderzeniu dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu w Krośnie.

Zobacz zdjęcia
Do wypadku doszło około południa na skrzyżowaniu ulicy Pużaka, Podkarpackiej i Zręcińskiej w Krośnie, na drodze krajowej nr 28.

Kierujący volkswagenem najechał na tył samochodu egzaminacyjnego krośnieńskiego WORDu marki Kia, który zatrzymał się przed sygnalizacją świetlną. Pojazdy poruszały się w kierunku Jasła.
Wypadek na skrzyżowaniu w Krośnie
W wyniku zderzenia do szpitala przewieziony został kierujący volkswagenem i egzaminator WORD. Na miejscu wypadku pozostała kobieta kierująca kia.

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku.

Komentarze

Nick
Ehhh mialam taka sama sytuacje zdajac egzamin zatrzymujac sie na zoltych już swiatlach Pan z tylu myslal ze przejade.. Zapatrzyl sie i bec :p
Odpowiedz
iport
zalosne
Odpowiedz
cynik
Trwa polowanie na egzaminatorów! Niedawno na Śląsku spanikowana kobieta zabiła świetnego egzaminatora na placu do ćwiczeń. Dzisiaj o mały włos nie doszło do kolejnej tragedii. Mam nadzieję, że nic złego mu się nie stało.
Odpowiedz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.