Miłym i zaskakującym akcentem sobotniej imprezy andrzejkowej w Zręcinie było uhonorowanie najstarszego i najlepszego zawodnika Klubu Biegacza Athletic Zręcin, organizatora imprezy.w środku Andrzej ReczkowskiOkolicznościową statuetką uhonorowany został najstarszy zawodnik klubu, 65-letni Andrzej Reczkowski. Druga statuetka trafiła do rąk najlepszego zawodnika klubu Tomasza Wojtowicza, za osiągnięcia w 2019 roku, m.in. medalowe miejsca podczas Indywidualnych Górskich Mistrzostw Europy w Nordic Walking i V Międzynarodowych Mistrzostw Polski w Maratonie Górskim.w środku Tomasz WojtowiczKlub Biegacza Athletic Zręcin liczy aktualnie 20 czynnych zawodników. Jest organizatorem Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych i Biegu Pamięci ks. prałata Jerzego Moskala w Zręcinie.
Komentarze
Dodaj komentarz