Utrudnienia w Krośnie. Fragment ulic zostanie zamknięty

Utrudnienia w Krośnie. Fragment ulic zostanie zamknięty

Od środy 8 stycznia zamknięte dla ruchu zostaną fragmenty ulic Okulickiego i Skłodowskiej-Curie w Krośnie, w obrębie wiaduktu.

Utrudnienia potrwają do 30 listopada br. Zamknięcie dróg ma związek z dobudową drugiej jezdni drogi krajowej nr 28 w obrębie wiaduktu.

Od środy 8 stycznia zamknięte dla ruchu zostaną fragmenty ulic: Okulickiego i Skłodowskiej-Curie w obrębie wiaduktu oraz na odcinkach równoległych do drogi krajowej nr 28 - ul. Podkarpackiej oraz ul. Baczyńskiego w obrębie skrzyżowania z ul. Skłodowskiej-Curie.
Utrudnienia w Krośnie. Fragment ulic zostanie zamknięty
Źródło: UM Krosna

Komentarze

KIEROWCA
07.01.2020 23:39
Nie będzie korkować na wiadukcie. Przez całe miasto będzie można szybko przejechać bez korków. Dla mieszkańców bardzo duże udogodnienie. Zwłaszcza dla dzielnicy Polanka. Dla pracowników całej dzielnicy przemysłowej a zwłaszcza huty, zakładów produkcyjnych będzie można łatwo się włączyć do obwodnicy przez węzeł drogowy na wiadukcie. Pużaka się wreszcie odkorkuje. Dobra inwestycja. TEN KTO UCZĘSZCZA TYMI DROGAMI W GODZINACH SZCZYTU WIE O CZYM PISZĘ. NARESZCIE!
Odpowiedz
Maniek
07.01.2020 16:56
Wreszcie przez całe Krosno będzie można przejechać porządną szeroką drogą bez korków.
Odpowiedz
Gibalski
07.01.2020 13:30
NARESZCIE! Niech w końcu rozpoczną przebudowę tego odcinka DK28. Ile to kolizji i ofiar, było na tym przeklętym kawałku od wiaduktu do świateł?
Odpowiedz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.