Wypadek w Bałuciance. Poszkodowana pasażerka motocykla

Wypadek w Bałuciance. Poszkodowana pasażerka motocykla
fot. KMP Krosno

Bałucianka. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w sobotę 16 maja. Poszkodowana została pasażerka motocykla.

Do wypadku doszło w sobotę 16 maja po godz. 12, w miejscowości Bałucianka (gmina Rymanów).

- Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 36-letni kierujący jednośladem na łuku drogi stracił nad nim panowanie i wjechał do przyrożnego rowu. Motocyklem podróżowały dwie osoby. 35-letnia pasażerka doznała obrażeń i trafiła do szpitala. Kierujący nie potrzebował pomocy medycznej. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że był on trzeźwy - relacjonuje asp. sztab. Paweł Buczyński a krośnieńskiej policji.
Wypadek w Bałuciance. Poszkodowana pasażerka motocykla
Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci z Iwonicza, funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego krośnieńskiej komendy oraz technik kryminalistyki.

Szczegółowe okoliczności tego zdarzenia pozwoli wyjaśnić prowadzone postępowanie.
Źródło: KMP Krosno

Komentarze

Hiobowski
Koza to nie krowa, a motor to nie pojazd. Ile jest kalek na tym świecie przez motory. Najgorszy samochód, ale to 4 koła i dach nad głową.
Odpowiedz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.