Pływalnia przy ul. Wojska Polskiego będzie czynna dłużej

Pływalnia przy ul. Wojska Polskiego będzie czynna dłużej
zdjęcie ilustracyjne

Po zamknięciu basenu w Turaszówce zapadła decyzja o wydłużeniu godzin otwarcia pływalni przy ul. Wojska Polskiego.

3 listopada Zespół Krytych Pływalni w Krośnie poinformował, że ze względu na wzrost kosztów energii basen przy ul. Sportowej zostanie zamknięty do odwołania.

W dzisiejszym (09.11) komunikacie poinformował, że od poniedziałku 14 listopada pływalnia przy ul. Wojska Polskiego będzie czynna dłużej. Od poniedziałku do soboty pływalnia czynna będzie w godz. od 06:30 do 22:00. W niedzielę od godz. 08:00 do 20:00.

11 listopada (Święto Niepodległości) pływalnia czynna będzie w godzinach od 08:00 do 20:00. W tym dniu odwołane zostają zajęcia - nauki i doskonalenie pływania "Umiem pływać".

Komentarze

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.