Zderzenie trzech samochodów. Interweniowali policjanci
Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną kolizji, do której doszło dziś (6 lipca) na skrzyżowaniu ulicy Bieszczadzkiej i Hallera w Krośnie.
Do zdarzenia doszło dziś (6 lipca) około godz. 12:00 na skrzyżowaniu ulicy Bieszczadzkiej i Hallera w Krośnie, w pobliżu przejazdu kolejowego.Kierujący samochodem osobowym marki Alfa Romeo jadąc ulicą Bieszczadzką w kierunku ulicy Lwowskiej, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu samochodem marki Audi. Po zderzeniu alfa romeo uderzyło jeszcze w volkswagena oczekującego na wjazd na skrzyżowanie.Na miejscu kolizji interweniowali policjanci. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Na czas usuwania uszkodzonych pojazdów występowały niewielkie utrudnienia w ruchu.
Cynicznie. Za wolno jechali, gdyby jechali jeszcze szybciej samochody leciały by w powietrzu i wylądowały w bezpiecznym miejscu. Np. na lotnisku jak szybowce i awionetki
Komentarze
Dodaj komentarz