Kierowcy z nagrodami za trzeźwość

Kierowcy z nagrodami za trzeźwość
fot. UG Miejsce Piastowe

Policjanci wraz z członkami GKRPA, przeprowadzili 24 października akcję kontroli trzeźwości na drogach gminy Miejsce Piastowe

W czwartek, 24 października, funkcjonariusze krośnieńskiej komendy Policji, wspólnie z członkami Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Miejscu Piastowym, przeprowadzili na drogach gminy Miejsce Piastowe #akcjętrzeźwość.
Kierowcy z nagrodami za trzeźwość
Kontrole drogowe odbyły się we Wrocance, Głowience, Rogach i Targowiskach. Mundurowi sprawdzali stan trzeźwości wszystkich zatrzymanych do kontroli kierowców. Wszyscy badani okazali się trzeźwi. W ramach podziękowania za wzorową postawę, członkowie GKRPA wręczyli uczestnikom akcji praktyczne gadżety.
Kierowcy z nagrodami za trzeźwość
Akcja badania trzeźwości na drogach jest rekomendowana przez Krajowe Centrum Leczenia Uzależnień i w gminie Miejsce Piastowe jest organizowana cyklicznie od 2021 roku.
Źródło: UG Miejsce Piastowe

Komentarze

mieszkaniec
nie wiem jak to rozumieć ?, przecież to jest co najmniej dziwne - chyba jednak prymitywne i żałosne :)
Odpowiedz
Coo
A gdzie jakiś cukierek czy coś ?
Odpowiedz
Miejsce Plastikowe
To jest nauka… nagrodzić, że nie jedziesz spity. Nagrodzić, że kosza ulicznego ktoś nie rozwalił, nagrodzić że sprayem nie wymalowałeś budynku. Nagrody w MP można cały dzień rozdawać.
Odpowiedz
Zarobiony
Fajna zabawa z zastępcą włącznie. Zawsze to dzień w robocie jakoś zleci.
Odpowiedz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.