Niespodzianka w klasie okręgowej. Zorza urwała punkt Nafcie

Niespodzianka w klasie okręgowej. Zorza urwała punkt Nafcie
fot. Tomasz Czech

Bezbramkowy remis w Jedliczu to niespodzianka - Zorza Łęki Dukielskie zatrzymała piąty zespół tabeli.

Zobacz zdjęcia
Bezbramkowy remis 0:0 - taki wynik padł w sobotnim meczu klasy okręgowej pomiędzy Naftą-Splast Jedlicze a Zorzą Łęki Dukielskie. Rezultat tego spotkania można uznać za sporą niespodziankę.

Nafta-Splast Jedlicze to drużyna z wieloletnim doświadczeniem na poziomie klasy okręgowej i IV ligi, zajmująca obecnie okolice piątego miejsca w tabeli. Zorza Łęki Dukielskie to z kolei zespół, który dopiero drugi sezon występuje w klasie okręgowej i aktualnie zamyka tabelę ligową, zajmując ostatnią pozycję.
Niespodzianka w klasie okręgowej. Zorza urwała punkt Nafcie
Mimo wyraźnej różnicy potencjału obu drużyn gospodarze nie zdołali przełamać defensywy przyjezdnych i mecz zakończył się podziałem punktów. Dla Zorzy bezbramkowy remis na wyjeździe z jednym z czołowych zespołów rozgrywek to cenny punkt w walce o utrzymanie.

Typer piłkarski
21 marca 2026, godz. 15:00

Statystyki typowania

Typowało:32 typery
Dokładny wynik trafiło:0 z 32
Jak typowano:
3:1
10 (31%)
4:1
4 (13%)
3:0
3 (9%)
1:1
2 (6%)
1:3
2 (6%)

Najbliższe mecze do typowania

04.06.2026, 11:00Pasja Krosno - LKS Nafta Chorkówka
Typuj
04.06.2026, 12:00LKS Łęki Strzyżowskie - LKS Iwełka Iwla
Typuj
04.06.2026, 13:00KS Iskra Iskrzynia - JKS Jasionów
Typuj

W następnej kolejce Nafta-Splast Jedlicze zagra na wyjeździe z Zamczyskiem Odrzykoń. Mecz odbędzie się w niedzielę 29 marca. Z kolei Zorza Łęki Dukielskie tego samego dnia podejmie na własnym boisku drużynę Strzelec Frysztak.

Komentarze

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.