Policjanci skontrolowali setki kierowców. Wynik może cieszyć

Policjanci skontrolowali setki kierowców. Wynik może cieszyć
fot. KPP Nisko

Poprawa bezpieczeństwa drogowego poprzez eliminowanie z ruchu kierujących pod wpływem alkoholu i środków odurzających, to priorytety działań "Trzeźwy Poranek". Podczas dzisiejszej akcji, niżańscy policjanci skontrolowali prawie 900 kierujących. Wszystkie osoby poddane kontroli były trzeźwe.

W poniedziałek na drogach powiatu niżańskiego, policjanci prowadzili działania "Trzeźwy Poranek". Mundurowi skontrolowali 899 zmotoryzowanych, nie ujawniając żadnego kierowcy znajdującego się pod działaniem alkoholu lub środków odurzających.

Wobec kierujących, których wynik badania wskazuje stan po użyciu alkoholu, ustawodawca przewidział grzywnę lub karę aresztu.

Źródło: KPP Nisko

Komentarze

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.