Podczas uroczystej Gali AgroLiga w Pałacu Prezydenckim (19 czerwca) Uzdrowisko Rymanów S.A. miało zaszczyt reprezentować Podkarpacie oraz promować swoje wyjątkowe bogactwo - naturalne wody mineralne "Celestynka", "Podkarpacka" i "Rymanów Zdrój", które od pokoleń wspierają zdrowie kuracjuszy i stanowią wizytówkę Beskidu Niskiego.
Wydarzenie było również okazją do podkreślenia wkładu osób, które swoją codzienną pracą współtworzą sukces spółki. Prezes Zarządu Uzdrowiska Rymanów dr inż. Małgorzata Szeliga oraz Józef Łoś i Bogdan Rygiel - wieloletni pracownicy spółki, zostali uhonorowani Odznaką Honorową "Zasłużony dla Rolnictwa", przyznawaną przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Gala AgroLiga od lat należy do najważniejszych wydarzeń promujących przedsiębiorstwa i ludzi, którzy swoją pracą budują markę polskiej gospodarki oraz przyczyniają się do rozwoju obszarów wiejskich.
- Nasz udział w tym wydarzeniu nabiera szczególnego znaczenia w roku jubileuszu 150-lecia Uzdrowiska Rymanów. To wyjątkowa okazja do promocji marki, która od blisko półtora wieku jest symbolem naturalnego lecznictwa, wysokiej jakości oraz tradycji zakorzenionej w sercu Beskidu Niskiego - podkreśliła prezes Małgorzata Szeliga.





Komentarze
Dodaj komentarz