W Komańczy odbył się VIII Bieszczadzki Wyścig Rowerów Górskich "Zimowe Tropy Żbików 2017".
18 lutego w Komańczy spotkali się zawodnicy na wyścigu "Zimowe Tropy Żbików". Była to ósma edycja organizowana przez miejscowy klub Żbik Komańcza.

VIII wyścig górski Dukla

Organizatorzy przygotowali 16,5 km odcinek którego meta była na Przełęczy Żebrak.
W zawodach brało udział kilku naszych zawodników. Bardzo ładnie pojechali nowi zawodnicy sekcji MTB MOSiR Dukla; Michał Cichoń wygrał w swojej kategorii wiekowej M1 oraz Krystian Rynkar, który był 6 w M2.

W tej samej kategorii 8 miejsce zajął Przemek Korzec, a miejsce niżej był Bartek Patlewicz. W kategorii M3 "mocną nogę" pokazał Piotr Malczewski będąc 6. Bogdan Belcik przyjechał 9. Wśród pań wystartowała jedna przedstawicielka naszej sekcji Renata Burda, która zawody ukończyła na 5 miejscu w kat. K2.