Wspaniały jubileusz 102. urodzin. obchodziła Pani Maria Wilusz z Dobieszyna.
Pani Maria Wilusz z Dobieszyna obchodziła wspaniały jubileusz 102. urodzin. Szanownej seniorce w tym wyjątkowym dniu towarzyszyli najbliżsi oraz Burmistrz Gminy Jedlicze Jolanta Urbanik wraz Kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego Anną Czekańską, które na ręce jubilatki złożyły piękny bukiet kwiatów, list gratulacyjny oraz symboliczny upominek.

Pani Maria, mimo sędziwego wieku, może pochwalić się znakomitą pamięcią, zna i śpiewa piosenki z lat młodości i recytuje wiersze. Podziw budzi także jasność jej umysłu i komunikatywność. Solenizantka z wielkim wzruszeniem i niezwykłą otwartością przyjęła niecodziennych gości.

Maria Wilusz z Dobieszyna

Dostojna jubilatka w latach młodzieńczych trudniła się w dużej mierze pracą na gospodarstwie, ale pracowała także przez pewien czas zawodowo. Pani Maria wychowała pięcioro dzieci, doczekała dziesięciu wnuków, szesnastu prawnuków i czwórki praprawnuków.

Na dzień dzisiejszy, mieszkankami Gminy Jedlicze są cztery Panie w wieku powyżej stu lat natomiast Pani Maria Wilusz jest drugą osobą, która może poszczycić się mianem 102-latki.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.