Leroy Merlin

OPERATOR / OPERATORKA PRASY KRAWĘDZIOWEJ

Ogłoszenie wyróżnione

Firma Produkcyjno-Usługowa ELEKTRON zajmująca się obróbką metalu oraz produkcją elementów metalowych, poszukuje osób na stanowisko:
OPERATOR PRASY KRAWĘDZIOWEJ

Oferta pracy kierowana jest zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia na podobnym stanowisku. Zapewniamy wdrożenie oraz szkolenie pod nadzorem doświadczonego pracownika.

Opis stanowiska:
Początkowo gięcie elementów metalowych na skonfigurowanej wcześniej przez osobę nadzorującą maszynie. Kompletacja oraz opisywanie elementów. Kontrola wymiarów wykonanych elementów. Udział w szkoleniach obsługi prasy krawędziowej. W późniejszym okresie tworzenie programów, dobieranie oraz zmiana narzędzi.

Wymagania:
-dobra znajomość obsługi komputera
-dokładność i precyzja
-dbałość o detale
-umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:
-Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie
-Możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny: 725826471
Kontakt: tel: 725826471, 609948639

Kategoria Praca - Zatrudnię

Widoczne od 10-11-2022 23:04 do 01-12-2022 23:04

Wszystkie ogłoszenia użytkownika