Daniel Obajtek

PANS
MZSP

CKU

Hyundai Krosno

Mechanik Krosno

Budowlanka

Naftówka

Starostwo

Tapicer

Rekrutacja do Nowy Styl Sp. z o.o. :

Tapicer
Miejsce pracy: Jasło
Nr ref: T/ZPFiK/11/23

Twój zakres obowiązków:
• wykonywanie prac tapicerskich, w tym prac polegających na przygotowaniu elementów do tapicerowania i montażu elementów tapicerowanych
• sprawdzanie jakości wytworzonych produktów oraz zgodności obsługiwanych procesów z przyjętymi normami

Nasze wymagania:
• doświadczenie w pracy na stanowisku tapicera
• gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
• zaangażowanie w wykonywaną pracę
• zdolności manualne

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• profesjonalny proces wdrożenia, umożliwiający poznanie firmy oraz kultury organizacyjnej
• możliwość rozwoju zawodowego
• profesjonalne narzędzia pracy i wsparcie kolegów/koleżanek z działu
• benefity takie jak: dofinansowanie do kart sportowych, organizacja i dofinansowanie w wysokości od 50% do 90% kolonii oraz prezenty mikołajkowe dla dzieci pracowników, dodatkowe świadczenia pieniężne w okresie świąt, możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia i opieki medycznej na preferencyjnych warunkach

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o aplikowanie
za pomocą formularza:

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Firma stosuje zasady polityki równych szans i niedyskryminacji.
Zapraszamy na naszą stronę internetową
www.NowyStyl.com
Kontakt: Aplikuj--> https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=eb9f540095d84577a9d360e9cfec9442

Kategoria Praca - Zatrudnię

Widoczne od 07-05-2024 09:32 do 14-05-2024 09:32

Wszystkie ogłoszenia użytkownika

Tapicer