Daniel Obajtek

PANS
Budowlanka

Naftówka

Hyundai Krosno

Starostwo

CKU

MZSP

Mechanik Krosno

Spawacz TIG / Monter do branży farmaceutycznej

Firma SERVICE TECH Sp. z o. o. poszukuje do pracy:

SPAWACZY TIG i MONTERÓW (branża farmaceutyczna)

Miejsce pracy: Południowe Niemcy (okolice Oberstdorf)

Zakres obowiązków:
Przygotowanie powierzchni do spawania
Spawanie konstrukcji stalowych, maszyn i urządzeń, zbiorników
Spawanie stali nierdzewnej i stali szlachetnej
Odczyt rysunku technicznego
Szlifowanie spoin

Wymagamy:
Znajomości rysunku technicznego
Doświadczenia w spawaniu metodą TIG i spawaniu stali nierdzewnej
Pracowitości, sumienności, dyspozycyjności i odpowiedzialności
Umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia spawalnicze 141 na stal nierdzewną
Mile widziane prawo jazdy kat. B
Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 21-22 € / h
Dojazd do miejsca pracy
Powroty do Polski co 4 tygodnie na 1 tydzień
Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
Umowę o pracę
Bezpłatne zakwaterowanie
Opiekę polskiego koordynatora

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: anna@servicetech.com.pl

Więcej informacji udzielę telefonicznie pod numerem 510942923 od poniedziałku do piątku od 8.00 do 17.00
Kontakt: 510942923, anna@servicetech.com.pl

Kategoria Praca - Zatrudnię

Widoczne od 15-04-2024 10:02 do 06-05-2024 10:02

Wszystkie ogłoszenia użytkownika