Daniel Obajtek

PANS
Budowlanka

Mechanik Krosno

CKU

MZSP

Starostwo

Naftówka

ZESTAWIACZ SUROWCÓW

KROSNO GLASS S.A. lider w Polsce w produkcji i sprzedaży szkła użytkowego, poszukuje kandydatów na stanowisko:

ZESTAWIACZ SUROWCÓW z uprawnieniami na wózki widłowe

Zakres obowiązków:

• nadzór nad procesem sporządzania zestawu,
• kontrola pracy maszyn i urządzeń zestawiarni,
• mieszanie i dozowanie surowców.

Wymagania:

• uprawnienie na wózki jezdniowe, wózki widłowe,
• dyspozycyjność.

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• pracę w atmosferze współpracy,
• system premiowy,
• niezbędne narzędzia pracy,
• bogaty pakiet świadczeń (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, fundusz socjalny, możliwość pracy zdalnej).

Aplikuj: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=8a1f1a5dfdf44e0ba86df4c14638a7a4
Kontakt: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=8a1f1a5dfdf44e0ba86df4c14638a7a4

Kategoria Praca - Zatrudnię

Widoczne od 08-04-2024 11:27 do 29-04-2024 11:27

Wszystkie ogłoszenia użytkownika