PANS
MZSP

Budowlanka

Starostwo

Mechanik Krosno

CKU

Naftówka

Monter/Tapicer/Pakowacz

Miejsce pracy: Jasło
Nr ref: MTP/11/23

Rekrutacja do Nowy Styl Sp. z o.o.
Twój zakres obowiązków:
- montowanie podzespołów i zespołów elementów w oparciu o schematy konstrukcyjne,
lub
- wykonywanie prac tapicerskich, w tym prac polegających na przygotowaniu elementów do tapicerowania, montażu elementów tapicerowanych,
lub
- kompletowanie i pakowanie wyrobów gotowych, pakowanie półproduktów, obsługa maszyn pakujących;
- sprawdzanie jakości wytworzonych produktów oraz zgodności obsługiwanych procesów z przyjętymi normami

Nasze wymagania:
- doświadczenie w pracy na produkcji
- gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
- zaangażowanie w wykonywaną pracę
- zdolności manualne

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- proces wdrożenia, umożliwiający poznanie firmy oraz kultury organizacyjnej
- możliwość rozwoju zawodowego
- profesjonalne narzędzia pracy i wsparcie kolegów/koleżanek z działu
- benefity takie jak: dofinansowanie do kart sportowych, organizacja i dofinansowanie w wysokości od 50% do 90% kolonii oraz prezenty mikołajkowe dla dzieci pracowników, dodatkowe świadczenia pieniężne w okresie świąt, możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia i opieki medycznej na preferencyjnych warunkach

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o aplikowanie za formularza -->

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Firma stosuje zasady polityki równych szans i niedyskryminacji.
Zapraszamy na naszą stronę internetową
www.NowyStyl.com

Aplikuj--> https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=f16ba062d2324721bf153488425f5a6c
Kontakt: Aplikuj--> https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=f16ba062d2324721bf153488425f5a6c
Poinformuj, że ogłoszenie znalazłeś/aś na terazkrosno.pl

Kategoria Praca - Zatrudnię

Widoczne od 26-04-2024 14:57 do 17-05-2024 14:57

Zmodyfikowano 23-01-2024 11:27

Wszystkie ogłoszenia użytkownika