Daniel Obajtek

PANS
Budowlanka

Naftówka

CKU

Starostwo

MZSP

Mechanik Krosno

Operator (Obszar Produkcji)

Twój zakres obowiązków

Możliwość pracy na różnych stanowiskach

Obsługa maszyn produkcyjnych

Wykonywanie pracy na powierzonym stanowisku zgodnie z procesem

Przestrzeganie standardów pracy na stanowisku

Dbałość o powierzony materiał i narzędzia

Nasze wymagania

Praktyczna wiedza z zakresu obsługi maszyn produkcyjnych

Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi (suwmiarka, mikrometr)

Mile widziane

Wykształcenie techniczne

Umiejętność czytania rysunku technicznego

To oferujemy

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Ciekawą i pełną wyzwań pracę w doświadczonym zespole

Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego w dużej, prężnie działającej korporacji

Program adaptacyjny dla nowego pracownika

Wsparcie na etapie szkolenia stanowiskowego

System płatnych poleceń do pracy

Premię miesięczną

Dodatkową premię za brak absencji

Pracę w systemie 3 zmianowym lub 4 brygadowym

Cena: 4242

Kontakt: Agnieszka 606-430-852
mail: szpunar.a@okjob.com.pl

Kategoria Praca - Zatrudnię

Widoczne od 25-04-2024 08:14 do 02-05-2024 08:14

Wszystkie ogłoszenia użytkownika