PANS
Hyundai

Mechanik Krosno

Daniel Obajtek

CKU

MZSP

Budowlanka

Starostwo

ZSP2

Naftówka

Zastępca kierownika marketu Słowacja

Merkury Market sieć sklepów działająca na ternie Polski, Słowacji, Czech, Chorwacji i Serbii, zajmująca się dystrybucją artykułów wyposażenia wnętrz i materiałów budowlanych, której hasło przewodnie to "Remontuj i urządzaj taniej!"
w związku z otwarciem kolejnych obiektów handlowych prowadzi aktualnie nabór na stanowisko: Zastępca Kierownika Marketu

Zakres obowiązków:
zarządzanie podległym zespołem pracowników,
nadzorowanie realizacji planów sprzedażowych,
dbałość o wysoki poziom oraz profesjonalną obsługę klienta
nadzór nad profesjonalnym wizerunkiem sklepu zgodnym ze standardami sieci.

Od kandydatów oczekujemy:
zdolności przywódczych, samodzielności, odpowiedzialności i uczciwości umiejętności organizowania i planowania pracy,
zorientowania na wyniki, dynamiki w działaniu, zdolności do analitycznego myślenia,
mobilności, gotowości do podjęcia pracy w delegacjach - warunek konieczny;
doświadczenie w zarządzaniu i kierowaniu kilkunastoosobowym zespołem będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
pracę umożliwiającą rozwój własnych kompetencji,
profesjonalny system szkoleń możliwość rozwoju i awansu zawodowego
wszystkie niezbędne narzędzia służbowe
atrakcyjne warunki wynagrodzenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: rekrutacja@merkurymarket.pl.
Kontakt: rekrutacja@merkurymarket.pl

Kategoria Praca - Zatrudnię

Widoczne od 17-05-2024 11:40 do 07-06-2024 11:40

Wszystkie ogłoszenia użytkownika