Czołowe zderzenie renault i volkswagena w Trześniowie. Są osoby poszkodowane.
Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło przed godz. 06:30 w Trześniowie (powiat brzozowski) na drodze powiatowej Trześniów - Iskrzynia.

Wypadek w Trześniowie

Z pierwszych ustaleń wynika, że jadące w stronę Haczowa renault clio prawdopodobnie zjechało na przeciwny pas ruchu, gdzie doszło do zderzenia z jadącym volkswagenem golfem. Obydwa pojazdy były na numerach rejestracyjnych z powiatu brzozowskiego.

Wypadek w Trześniowie

Na miejscu pracuje zespół ratownictwa medycznego z Brzozowa, który udziela pomocy poszkodowanym, patrol ruchu drogowego z KPP w Brzozowie oraz zastępy PSP z Brzozowa oraz OSP z Trześniowa i Haczowa. W chwili obecnej droga jest całkowicie zablokowana. Policja i straż pożarna kierują na objazdy na skrzyżowaniu w Trześniowie oraz na rondzie w Haczowie.

Z pierwszych informacji wynika, że utrudnienia mogą potrwać nawet 1,5 godziny.

[AKTUALIZACJA]
Asp. sztab. Monika Dereń z Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie poinformowała, że 23-latek kierujący renault, jadąc od strony Krosna, na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwny pas ruchu. Jego samochód zderzył się z nadjeżdżającym z naprzeciwka volkswagenem, którym kierował 44-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego. Obydwaj kierowcy byli trzeźwi, jechali sami.

- Wskutek zderzenia się pojazdów obrażeń doznał kierowca volkswagena. Mężczyzna karetką pogotowia został przetransportowany do szpitala - powiedziała asp. sztab. Monika Dereń.