27-letni kierowca bmw usłyszał już zarzuty dotyczące prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości oraz spowodowania wypadku, którego następstwem była śmierć pasażerów. najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.
W niedzielę po godz. 20, dyżurny z Niska otrzymał zgłoszenie o wypadku, do którego doszło w miejscowości Półsieraków w powiecie niżańskim. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynikało, że 27-latek kierujący bmw, na nieoświetlonym odcinku drogi, prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem i na łuku drogi wjechał do rowu, a następnie uderzył w drzewo. Samochodem podróżowały cztery osoby - trzech mężczyzn i kobieta.

W wyniku zdarzenia śmierć poniosło dwóch pasażerów bmw, obaj w wieku 27 lat. Do szpitala na badania trafił kierujący bmw i 20-letnia pasażerka. Od obojga została pobrana krew do badań na zawartość alkoholu i substancji odurzających. Przeprowadzone na miejscu badanie wykazało u kierującego 0,94 promila alkoholu w wydychanym powietrzu, a u pasażerka ponad półtora promila. Po udzielonej pomocy zarówno mężczyzna, jak i kobieta zostali zatrzymani do wyjaśnienia okoliczności tego wypadku.

wypadek w Półsierakowie

Na miejscu pracowali niżańscy policjanci pod nadzorem prokuratora. Funkcjonariusze zabezpieczyli ślady i wykonali oględziny miejsca zdarzenia.

27-letni kierowca bmw usłyszał już zarzuty dotyczące prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości oraz spowodowania wypadku, którego następstwem była śmierć pasażerów. Wczoraj na wniosek policjantów, poparty przez prokuraturę, Sąd Rejonowy w Nisku zdecydował o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny na okres 3 miesięcy.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.