Policjanci zakończyli działania prowadzone w czasie Świąt Wielkanocnych. W ciągu 4 dni świątecznego weekendu doszło do 8 wypadków, w których rannych zostało 8 osób. W zdarzeniu poza drogą publiczną zginął kierujący quadem. Podczas działań funkcjonariusze zatrzymali 30 nietrzeźwych kierowców.
W trakcie działań, ukierunkowanych na bezpieczeństwo podczas Świąt Wielkanocnych, policjanci zwracali uwagę przede wszystkim na trzeźwość kierujących, stan techniczny pojazdów, sposób przewożenia pasażerów oraz stosowanie się kierowców do ograniczeń prędkości. Nad bezpieczeństwem podróżujących na terenie całego województwa czuwała zwiększona liczba policyjnych patroli.

Podczas prowadzonych działań na podkarpackich drogach doszło do 8 wypadków, w których rannych zostało 8 osób. Do tragicznego zdarzenia doszło wczoraj na drodze gruntowej, w rejonie ulicy Spółdzielczej w Rzeszowie. Kierujący quadem, wyjeżdżając na Kopiec Konfederatów Barskich, wywrócił pojazd. Niestety na skutek doznanych obrażeń mężczyzna zmarł.

Podkarpaccy policjanci udaremnili dalszą jazdę 30 nietrzeźwym kierowcom.
~Coo

03-04-2024 18:21 6 3

Niech się wezmą za rowerzystów którzy mają ścieżkę rowerową koło jezdni i mają obowiązek z niej korzystania, a mimo tego nie używają.
Odpowiedz

~Abcd

02-04-2024 17:22 0 9

Wszędzie jest to samo. Motory nie dopuszczone do ruchu, nie ubezpieczone i nastoletnia gówniarzeria. Największa patologia to ich rodzice. Policja wcale nie reaguje, łapią tylko rowerzystów za brak lampki lub za jedno piwko
Odpowiedz

~Bpltq

02-04-2024 13:24 2 14

Crossowcy bez tłumików i rejestracji to jakaś plaga w Korczynie i okolicy.chcesz jeden z drugim jeździć środkiem drogi na jednym kole ?to nie na drodze publicznej!
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.