Złoty medal dla Szkoły Podstawowej z Dukli podczas Drużynowych Mistrzostw Polski Szkół Podstawowych w Tenisie Stołowym.
W dniach od 25 do 27 maja w Rawie Mazowieckiej Szymon Sporek i Michał Olbrycht reprezentujący Zespół Szkół nr 1 w Dukli wywalczyli złoty medal Drużynowych Mistrzostw Polski Szkół Podstawowych. Ponadto Michał Olbrycht został najlepszym zawodnikiem turnieju.

W mistrzostwach brało udział 25 drużyn chłopców i 20 drużyn dziewcząt. Szymon Sporek i Michał Olbrycht rozpoczęli swoje zmagania w turnieju grupowym, w którym to wygrali każde ze spotkań w rozmiarach 3:0. To dało im pierwsze miejsce w grupie i tym samym bezpośredni awans do pierwszej ósemki najlepszych drużyn w Polsce. W kolejnej rundzie duklanie równie gładko w trzech setach rozprawili się z zawodnikami ze Szkoły Podstawowej w Szczytnikach . W półfinale już poprzeczka była wyżej zawieszona, rywalem była drużyna Szkoły Podstawowej z Niedrzwicy Dużej i tym razem mecz zakończył się wygraną w stosunku 3:0 , dającą chłopakom upragniony finał .

W finale z faworytami turnieju Szkołą Podstawową nr 24 z Zielonej Góry - chłopcy z Dukli pokazali wysoką klasę wygrywając 3:1.