Ruszyła akcja #OdkryjKrosno. Sprawdź jakie atrakcje i promocje przygotowano dla posiadaczy paragonów z krośnieńskich lokali gastronomicznych.
Już w najbliższy weekend (5-7 czerwca) rusza akcja, w ramach której, w każdy czerwcowy weekend, za okazaniem paragonu z jednej z krośnieńskich restauracji czy kawiarni, możesz skorzystać ze specjalnie przygotowanych atrakcji i obniżek. Oferta skierowana jest do mieszkańców miasta i wszystkich, którzy zdecydują się odwiedzić Krosno w czerwcowe weekendy. Oprócz zniżek, krośnieńskie muzea, ale także Centrum Dziedzictwa Szkła, PTTK, Ośrodek Sportu czy Etnocentrum przygotowały specjalne, dostępne tylko teraz atrakcje – warsztaty, wycieczki czy spacery po niecodziennych szlakach Beskidu Niskiego, Pogórza i samego Krosna. Wszystko to dostępne za okazaniem paragonu z jednej z krośnieńskich pizzerii, restauracji, kawiarni czy innego lokalu gastronomicznego.

Pandemia koronawirusa sprawiła, że mieszkańcy miasta „zasiedzieli się w domach”. #OdkryjKrosno ma za zadanie, zaprosić do spaceru po mieście, poznania Krosna od niecodziennej, nieodkrytej i nieznanej strony.

W programie czerwcowej edycji #odkryjKrosno znalazło się dużo ciekawych, niecodziennych atrakcji. Warsztaty kulinarne „Dzikie Jedzenie” , podczas których poznacie tajniki potraw powstałych na bazie ziół i miodu, a także naturalnych afrodyzjaków; BWA oferuje, m. in. „Krosno w hurcie i detalu” a Centrum Dziedzictwa Szkła zaprasza do odkrycia magii tworzenia szkła. Coś dla siebie znajdą także miłośnicy sportu i pieszej turystyki: siłownia, korty tenisowe dostępne ze zniżką oraz wędrówki po beskidzkich szlakach to propozycje krośnieńskiego MOSiR-u i PTTK.

Miasto zapewnia również noclegi w atrakcyjnych cenach dla tych, którzy zechcą skorzystać ze wszystkich atrakcji przygotowanych na dany weekend. Pokoje gościnne MOSiR i Camper Park zostały tak przygotowane, aby spełniać wymogi sanitarne obowiązujące w czasie pandemii i można z nich bezpiecznie korzystać.

Do czerwcowej akcji przygotowują się również krośnieńscy restauratorzy i „gastronomicy”. To właśnie za okazaniem paragonu z ich lokali, będzie można skorzystać ze specjalnych atrakcji i promocji.
Oferta ważna jest w dniach 5-7.06; 12-14.06; 19-21.06; 26-28.06 2020 r. za okazaniem paragonu na kwotę min. 10 zł, wydanego w czerwcu 2020 r. przez krośnieńskie lokale gastronomiczne.

Szczegóły na plakacie: ZOBACZ