Karpacka Państwowa Uczelnia w Krośnie już po raz dziewiąty zaprasza uczniów szkół podstawowych do udziału w zajęciach praktycznych i laboratoryjnych oraz w warsztatach plastycznych.
Zajęcia prowadzone będą w dwóch grupach wiekowych, dla uczniów klas 1 - 4 i 5 - 8 szkół podstawowych.

Indeks

Młodzi studenci będą mieli możliwość uczestniczenia w zajęciach, które specjalnie dla nich przygotują i przeprowadzą doświadczeni wykładowcy akademiccy oraz specjaliści z różnych dziedzin, a pomagać im będą najlepsi studenci krośnieńskiej uczelni.

Uczestnicy Akademii Młodych zaproszeni zostaną m.in. do Centrum Symulacji Medycznej, laboratoriów, gdzie sprawdzą wytrzymałość betonu oraz przeprowadzą doświadczenia przyrodnicze.
Wśród propozycji Akademii Młodych na bieżący rok akademicki nie mogło zabraknąć warsztatów plastycznych, które cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem wśród młodych studentów.
Podczas inauguracji studenci otrzymają indeksy, do których prowadzący zajęcia będą wpisywali zaliczenia.

Mlodzi studenci

Zajęcia Akademii Młodych odbywać się będą obiektach Karpackiej Państwowej Uczelni w Krośnie, raz w miesiącu (sobota) od października 2020 r. do maja 2021 r.

Zapisy rozpoczną się 10 września br. od godz. 18.00 wyłącznie przez formularz elektroniczny dostępny na stronie: www.pwsz.krosno.pl/kam.

Plakat promocyjny Akademia Młodych KPU Krosno