Policjanci zatrzymali 45-latka, który jest podejrzany o dokonanie serii kradzieży na terenie Krosna i Łężan. Mężczyzna kradł rowery, sprzęt elektroniczny, dokumenty, pieniądze, a także usiłował ukraść dwa samochody. Najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie.

W poniedziałkowe przedpołudnie, policjanci zostali zaalarmowani o serii kradzieży na osiedlu domów jednorodzinnych przy ul. Żniwnej w Krośnie. Łupem przestępcy padły dwa rowery oraz sprzęt elektroniczny, pieniądze i dokumenty pozostawione we wnętrzu samochodów zaparkowanych na przydomowych podjazdach. Sprawca usiłował także ukraść toyotę i alfę romeo, jednak nie udało mu się sforsować ich zabezpieczeń.Policjanci ustalili rysopis sprawcy i szczegółowo sprawdzali okolicę w jego poszukiwaniu. Podczas przejazdu ulicą Potockiego w Łężanach uwagę patrolu dzielnicowych zwrócił mężczyzna, który na widok radiowozu rzucił się do ucieczki. Po kilkuset metrowym pieszym pościgu, mężczyzna został zatrzymany. Policjanci znaleźli przy nim skradzione dokumenty i karty bankomatowe.Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 45-letniemu mieszkańcowi województwa dolnośląskiego 7 zarzutów dot. m.in. kradzieży oraz usiłowań kradzieży z włamaniem. Dzięki szybkim i skutecznym działaniom policjantów, część skradzionych przedmiotów udało się odzyskać.Sąd Rejonowy w Krośnie zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Mężczyzna był już wcześniej notowany za podobne przestępstwa.


~antypijak

14-03-2021 08:19 11 38

Może by tak rzOnd w kajdanki zakuć?
Odpowiedz

~Milicja to kutwy

12-03-2021 14:12 13 40

Chciał pożyczyć.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.