Gościem kolejnego odcinka z cyklu "Z punktu widzenia" będzie Jacek Wnuk.

Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie zaprasza na ósmy odcinek spotkań z fotografami "Z punktu widzenia". W czwartek, 29 kwietnia, o godz. 15.00 gościem Pawła Fiejdasza będzie Jacek Wnuk.

Jacek Wnuk - fotograf - absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi wydziału operatorskiego kierunku Fotografia. Ukończył również Geografię na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Autor czarno-białego albumu fotograficznego "Karpaty Wschodnie" wydanego w 2014 roku przez wydawnictwo Ruthenus. Twórca i redaktor portalu internetowego www.KarpatyWschodnie.pl. Współautor tekstów albumu fotograficznego "Huculszczyzna" Krzysztofa Hejke. Autor wystaw fotograficznych, prezentacji i wystąpień na festiwalach podróżniczych. Członek Fotoklubu RCKP Krosno.
Organizator i uczestnik wielu wypraw w trudno dostępne tereny Ukrainy, Rumuni, Białorusi i Bałkanów, Rosji i Maroka. Uczestniczył w pomarańczowej rewolucji w Kijowie, pracował jako wolontariusz w Międzynarodowej Inicjatywie Humanitarnej w Czeczenii. Zawodowo zajmuje się fotografią użytkową, reklamową, przyrodniczą i reportażową, projektami graficznymi, fotoedycją, obróbką zdjęć, przygotowaniem publikacji do druku.

Odcinek z udziałem Jacka Wnuk będzie można zobaczyć w najbliższy czwartek na stronie www.rckp.krosno.pl i media społecznościowe RCKP (Facebook i YouTube)