Relacja z zawodów w których uczestniczyli zawodnicy z KS Swim2Win Krosno w miesiącu maju.
W dniach od 8 do 9 maja zawodnicy KS Swim2Win Krosno uczestniczyli w Lublinie w zawodach pływackich Otylia Swim Cup 2021, w których brało udział ok. 800 zawodników do rocznika 2006 łącznie, z 64 klubów z całej Polski. Paweł Ginalski, w kategorii chłopców 13 lat zajął trzy 1 miejsca na dystansach 50 m, 100 m i 200 m stylem klasycznym. Paweł był również 5 w klasyfikacji najlepszych zawodników 13-letnich (suma 3 najlepszych wyników wg FINA). Jagoda Miąsik, w kategorii dziewcząt 13 lat zajęła 4 miejsce na dystansie 50 m stylem klasycznym oraz 7 miejsca na dystansach 50 m i 100m stylem motylkowym.

W dniach od 29 do 30 maja zawodnicy KS Swim2win Krosno uczestniczyli w Letnich Mistrzostwach Okręgu Podkarpackiego w pływaniu w Dębicy. W zawodach brało udział ponad 300 zawodników z 24 podkarpackich klubów.
Klub Swim2win wystawił 19 osobową reprezentację. Drużyna KS Swim2Win Krosno wywalczyła łącznie 38 medali (13 złotych, 13 srebrnych oraz 12 brązowych) zajmując 3 miejsce w województwie w medalowej klasyfikacji łącznej.

Sztafeta 4 x 50 m stylem dowolnym mężczyzn w składzie: Piotr Białek, Oskar Jaszczor, Michał Ginalski, Mikołaj Strojek, zajęła 1 miejsce.
Sztafeta 4 x 100 m stylem dowolnym mężczyzn w składzie: Piotr Białek, Kamil Stachowicz, Michał Ginalski, Mikołaj Strojek, zajęła 2 miejsce.
Sztafeta 4 x 100 m stylem zmiennym w składzie: Mikołaj Strojek, Michał Ginalski, Oskar Jaszczor, Piotr Białek, zajęła 3 miejsce.

Poszczególni zawodnicy zdobyli indywidualnie następujące lokaty:
Paweł Ginalski – w kategorii 13 lat - 1 miejsca na dystansach 50 m i 100 m stylem dowolnym, 50 m, 100m i 200 m stylem klasycznym, 50 m stylem grzbietowym, 50 m stylem motylkowym oraz 1 miejsce wśród najlepszych 13-letnich zawodników mistrzostw (suma 2 najlepszych wyników wg FINA).

Mateusz Radziwiński – w kategorii 12 lat – 1 miejsce na dystansie 200m stylem klasycznym, 2 miejsca na dystansach 50 m i 100 m stylem klasycznym, 50 m stylem dowolnym, 50 m stylem grzbietowym, 3 miejsce na dystansie 100 m stylem dowolnym oraz 5 miejsce wśród najlepszych 12-letnich zawodników mistrzostw.

Jagoda Miąsik – w kategorii 13 lat - 1 miejsca na dystansach 50 m i 100 m stylem motylkowym, 2 miejsca na dystansach 50 m i 100 m stylem grzbietowym, 50 m stylem klasycznym, 4 miejsce na dystansie 100 m stylem klasycznym oraz 6 miejsce wśród najlepszych 13- letnich zawodniczek mistrzostw.

Gabriel Kuroń – w kategorii 13 lat – 1 miejsca na dystansach 100 m i 200 m stylem grzbietowym, 3 miejsca na dystansach 100 m i 200 m stylem klasycznym, 50 m stylem grzbietowym oraz 8 miejsce wśród najlepszych 13-letnich zawodników mistrzostw.

Ilona Stachowicz – w kategorii 15 lat i starsi – 2 miejsce na dystansie 400 m stylem dowolnym, 3 miejsca na dystansach 100 m i 200 m stylem grzbietowym, 200 m stylem dowolnym, 4 miejsca na dystansach 50 m stylem grzbietowym, 100 m stylem dowolnym, 200 m stylem zmiennym oraz 10 miejsce wśród najlepszych zawodniczek 15 -letnich i starszych.

Michał Ginalski – w kategorii 15 lat i starsi – 2 miejsca na dystansach 100 m i 200 m stylem klasycznym, 3 miejsce na dystansie 50 m stylem klasycznym, 4 miejsce na dystansie 200 m stylem zmiennym oraz 7 miejsce wśród najlepszych zawodników 15-letnich i starszych.

Igor Jaszczor – w kategorii 13 lat – 2 miejsce na dystansie 50 m stylem grzbietowym, 3 miejsce na dystansie 100 m stylem grzbietowym, 4 miejsce 50 m stylem motylkowym, 5 miejsce 50 m stylem klasycznym, 6 miejsce 50 m stylem dowolnym oraz 8 miejsce wśród najlepszych 13-letnich zawodników mistrzostw ex eaquo ze swoim klubowym kolegą Gabrielem.

Julia Pokrzywa – w kategorii 13 lat – 3 miejsca na dystansach 200 m stylem grzbietowym i 200 m stylem klasycznym, 5 miejsce na dystansie 100 m stylem grzbietowym, 6 miejsce na dystansie 50 m stylem klasycznym.

Nadia Słabik – w kategorii 13 lat – 2 miejsce na dystansie 200 m stylem klasycznym.

Aleksandra Korpanty – w kategorii 14 lat – 5 miejsce na dystansie 100 m stylem grzbietowym, 6 miejsce na dystansie 50 m stylem grzbietowym.

Kamil Stachowicz – w kategorii 15 lat i starsi – 6 miejsca na dystansach 200 m stylem grzbietowym i 400 m stylem dowolnym.

Piotr Białek – w kategorii 15 lat i starsi – 6 miejsce na dystansie 100 m stylem klasycznym.

Mikołaj Strojek – w kategorii 15 lat i starsi – 6 miejsce na dystansie 100 m stylem grzbietowym.

Filip Gajecki – w kategorii 13 lat – 6 miejsce na 100 m stylem klasycznym.