Policjanci, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w poniedziałek w Iwierzycach.
W poniedziałek (2 sierpnia) około godz. 8.30, w Iwierzycach w powiecie ropczycko-sędziszowskim na drodze gminnej, doszło do tragicznego zdarzenia. Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze, leżącego na jezdni mężczyznę, zauważył jadący tym odcinkiem kierowca. Mężczyzna nie miał założonego kasku ochronnego i posiadał obrażenia głowy, a obok niego leżała hulajnoga. Na miejsce został wezwany zespół karetki pogotowia. Pomimo podjętej reanimacji, życia 62-letniego mieszkańca powiatu ropczycko - sędziszowskiego nie udało się uratować.

Policjanci, pod nadzorem prokuratora, pracowali na miejscu. Przeprowadzono oględziny i zabezpieczono ślady. Prowadzone postępowanie wyjaśni przyczyny tego tragicznego wypadku. Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych.

~Joker

03-08-2021 13:31 10 63

Jak widzę jak po Jedliczu jeżdżą dzieci na hulajnogach elektrycznych po jezdni bez kasku to skóra cierpnie. Czy to wogole jest dozwolone jeździć bez kasku na takiej hulajnodze po drogach? To jedzie tak jak skuter
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.