Prezydent Krosna Piotr Przytocki uroczyście otworzył XXI Międzynarodowe Górskie Zawody Balonowe w Krośnie.
Za nami uroczysta inauguracja XXI Międzynarodowych Górskich Zawodów Balonowych w Krośnie. Po roku przerwy załogi znów zawitały na krośnieńskim rynku przejeżdżając wcześniej ulicami miasta.

Balony nad Krosnem 2021

Zawody, w których weźmie udział 20 załóg uroczyście otworzył prezydent Krosna Piotr Przytocki. Impreza będzie wyjątkowa, ponieważ po raz pierwszy w historii wezmą w niej udział trzy załogi z Krosna.

Balony nad Krosnem 2021

Loty zaplanowano na piątek, sobotę i niedzielę (3-5.09). Konkurencje przy sprzyjających warunkach pogodowych odbędą się o godz. 6 rano i wieczorem o 18.

Ankieta

Czy mimo pandemii w ramach imprezy balonowej powinny odbyć się koncerty?

Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki ankiety


Przebieg rywalizacji będzie można śledzić na żywo w Internecie oraz na telebimie ustawionym na krośnieńskim rynku. Dodatkowo na piątek zaplanowano nocny pokaz balonów, początek o godz. 20:30 na rynku.

~awz

03-09-2021 09:51 4 18

Pandemia to jest ale w umysłach rządzących gniotów. Trzeba tylko umieć szukać w internecie, jak pani Witek, pandemiczny minister choroby i nagłej śmierci Niedzielski i wielu innych poruszają się w pomieszczeniach zamkniętych bez szmatek na mordkach. Te onucki są tylko dla maluczkich robaczków.
Odpowiedz

~Jebatz

03-09-2021 09:35 2 13

O tej porze roku...sztuka dla sztuki.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.