Aż 11 kierowców straciło prawo jazdy w miniony weekend na drogach powiatu bieszczadzkiego za rażące łamanie przepisów ruchu drogowego.
Nie pomagają apele do kierowców o zachowanie rozwagi i szczególnej ostrożności na drogach. W dalszym ciągu zdarzają się kierujący, którzy rażąco łamią obowiązujące przepisy. Komenda Powiatowa Policji w Ustrzykach Dolnych poinformowała, że w miniony weekend policjanci drogówki zatrzymali aż 11 kierowców, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość. Wśród nich była kierująca citroenem, która w sobotę, w miejscowości Krościenko, prowadziła samochód z prędkością 120 km/h.
Wszyscy kierowcy, którzy w terenie zabudowanym przekroczyli prędkość o ponad 50km/h, stracili prawa jazdy. Odzyskają je dopiero za trzy miesiące. Otrzymali oni także mandaty, a na ich konto dopisano punkty karne.
Policja apeluje do wszystkich kierowców o wyobraźnię i rozwagę na drogach. Uszanujmy bezpieczeństwo, życie i zdrowie swoje oraz wszystkich innych uczestników ruchu drogowego.

~BL

07-09-2021 18:38 48 65

To się zmieni jak wejdą nowe stawki mandatów.
Odpowiedz

~Gibalski

07-09-2021 15:46 50 74

Dlaczego rodacy tak pędzą po polskich drogach? Odpowiedź staje się banalnie prosta - mamy za niskie mandaty. Wystarczy pojechać do Słowacji i nagle Polacy jadą równiutkie 50 km/h w obszarze zabudowanym, przepisową 90-siątką poza obszarem. Bo jak dostanie się 200 euro za przekroczenie prędkości o 20 km/h to już boli. I proszę nie kadzić, że PiSiory potrzebują kasy, bo PiSiorów nie ma na Słowacji.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.