Sukcesy drużyn Zespołu Szkół Architektoniczno-Budowlanych w zawodach "Sprawni jak żołnierze".
Dnia 21 września na obiektach Zespołu Szkół Architektoniczno –Budowlanych w Krośnie odbył się finał wojewódzki XLIII Zawodów Sportowo-Obronnych "Sprawni jak Żołnierze". Drużyny chłopców i dziewcząt z krośnieńskiej budowlanki przystąpiły do rywalizacji z mistrzami rejonu rzeszowskiego i tarnobrzeskiego.

uczestnicy zawodów

W wyniku zmagań drużyna dziewcząt Zespołu Szkół Architektoniczno-Budowlanych w Krośnie w składzie: Nikola Ginalska, Kinga Kaczor, Wiktoria Witek - zwyciężyła zawody. Miejsca na podium uzupełniły dziewczęta z Zespołu Szkół nr 3 w Stalowej Woli i ZSO w Głogowie Małopolskim.

zwycięzcy zawodów

W klasyfikacji drużynowej chłopców I miejsce wywalczyli uczniowie Zespołu Szkół Architektoniczno-Budowlanych w Krośnie: Piotr Wojnar, Patryk Winnicki i Nazar Strikhach. Miejsce II przypadło dla Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Tarnobrzegu, natomiast miejsce III zajęła drużyna zespołu szkół Ekonomicznych w Dębicy.


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.