W Kobylanach pracuje kilka zastępów straży pożarnej, doszło do pożaru murowanego domu.
Dzisiaj (2 listopada) po godzinie 12:00 straż pożarna otrzymała informację o pożarze domu w Kobylanach. Na miejsce zostało zadysponowane kilka zastępów straży pożarnej z JRG PSP Krosno, OSP Kobylany, OSP Leśniówka i OSP Żeglce.

Pożar domu w Kobylanach

Po ugaszeniu pożaru z budynku znaleziono ciało mężczyzny.

[AKTUALIZACJA]

Ciało mężczyzny znalezione zostało na poddaszu budynku. Najprawdopodobniej popełnił on samobójstwo. Mężczyzna odebrał sobie życie a wcześniej podpalił dom.

[AKTUALIZACJA 2]


Z dotychczasowych ustaleń wynika, że około godziny 12.15 mieszkaniec Kobylan wykonujący prace porządkowe przy domu zauważył dym wydobywający się ze strychu znajdującego się w pobliżu domu. Podbiegł do drzwi wejściowych, które były zamknięte od środka. Mocno szarpnął i udało się je otworzyć. Wejście do budynku uniemożliwiły mu jednak wydobywające się duże płomienie ognia.

- W trakcie prowadzonych działań ratowniczo-gaśniczych, strażacy na strychu budynku natrafili na 54-letniego właściciela domu. Wynieśli go na zewnątrz, ale przybyła na miejsce lekarka stwierdziła zgon mężczyzny - poinformowała Prokurator Rejonowy w Krośnie Iwona Czerwonka-Rogoś.

Decyzją będącego na miejscu prokuratora, ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych.

Czynności w tej sprawie prowadzi Komenda Miejska Policji w Krośnie pod nadzorem miejscowej Prokuratury Rejonowej.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.