Do kolizji doszło we wtorek 23 czerwca około godz. 23:00 w Chorkówce.
Kierujący Mazdą MX-5, jadąc w kierunku Zręcina, na łuku drogi stracił panowanie nad samochodem, zjechał z jezdni i uderzył w przepust.
Na miejscu kolizji pracowała policja. Na szczęście nikomu nic się nie stało.





Komentarze
Dodaj komentarz