Wybierając się do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Krośnie przy ul. Białobrzeskiej można sprawdzić, czy przed wjazdem jest kolejka.
Aby uniknąć oczekiwania w kolejce do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Krośnie wystarczy teraz wejść na stronę www.ekrosno.pl i sprawdzić tam aktualną sytuację przy bramie wjazdowej do punktu.

Kamera zamontowana przy wjeździe do PSZOK-u umożliwia stały podgląd natężenia ruchu w okolicy bramy wjazdowej oraz pokazuje obraz na żywo z wjazdu do PSZOK. Mieszkańcy, którzy wybierają się z odpadami do PSZOK-u mogą najpierw sprawdzić, jaka jest sytuacja na miejscu, czy przed wjazdem ustawia się kolejka, a następnie wybrać najbardziej dogodny dla siebie czas i moment przyjazdu.
Zamontowany system ma usprawnić obsługę mieszkańców, a także zapobiec tworzeniu się "korków" przy wjeździe do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów.

W okresie zimowym, czyli od 1 listopada do 31 marca Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Krośnie czynny jest 3 dni w tygodniu - w poniedziałek, środę i piątek w godz. 13.00-18.00. W pozostałe dni, w tym w soboty, punkt jest nieczynny.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.