Mieszkańcy gminy Korczyna i odwiedzający gminę turyści mogą korzystać z blisko 200 metrów nowych chodników. Inwestycje zrealizowano przy współfinansowaniu gminy Korczyna.
Podkarpacki Zarząd Dróg Wojewódzkich zakończył w grudniu dwie inwestycje poprawiające bezpieczeństwo pieszych w gminie Korczyna, w ciągu drogi wojewódzkiej nr 991 Lutcza - Krosno.

W Czarnorzekach powstał chodnik na wysokości rezerwatu przyrody Prządki im. Prof. Henryka Świdzińskiego o długości 123 metrów.

Nowy chodnik w Czarnorzekach

W Krasnej mieszkańcy mogą już korzystać z chodnika o długości 162 metrów.

Obie inwestycje zrealizowano przy współfinansowaniu gminy Korczyna. Samorząd na ten cel przekazał odpowiednio 40 tys. zł i ponad 132 tys. zł.

~

24-02-2022 10:21 11 12

W roku ubiegłym jeszcze nie był ukończony chodnik w Czarnorzekach a już był zajmowany przez......samochody a parking koło kościoła w Czarnorzekach świecił pustkami, czy tak będzie i w tym roku? Mam nadzieję, że tym zajmą się odpowiednie służby!
Odpowiedz

~As

11-01-2022 18:20 10 21

Tak zrobili drogę i ten chodnik w Czarnorzekach bez korytek odwadniających że na dzień dzisiejszy jest tam zbrylony lód sięgający do połowy jezdni.Az dziw że jeszcze tam wypadku nie było.W letniej porze woda wypływa cały czas spod asfaltu.No i czym się tu chwalić jak to spartolone ale w sumie zrobione /byle na odbiór/
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.