Do stałych elementów kalendarza wydarzeń sportowych w gminie Jedlicze należy podsumowanie udziału szkół podstawowych w zawodach sportowych organizowanych w ramach Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej, zatwierdzonych i umieszczonych w kalendarzu Podkarpackiego Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego i Kuratora Podkarpackiego.
Niestety, podobnie jak w roku ubiegłym, ze względu na wprowadzone obostrzenia sanitarne związane z pandemią COVID-19, wiele z zaplanowanych zawodów nie mogło się odbyć.

Te, które jednak udało się przeprowadzić, pozwoliły na ustalenie klasyfikacji końcowej, na podstawie punktacji od 10 do 1 punktu w zależności od zajętego miejsca.

Wręczenie nagród w współzawodnictwie w gminie Jedlicze

Zwycięzcy nagrodzeni zostali sprzętem sportowym w postaci piłek oraz dyplomów, ufundowanych przez Gminę Jedlicze a zakupionych przez Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jedliczu.

Wręczenie nagród w współzawodnictwie w gminie Jedlicze

Nagrody zostały dostarczone dyrektorom szkół. Wręczenia dokonali: dyrektor GOSiR Jedlicze Wojciech Florczak oraz prezes MUKS Podkarpacie Jedlicze Piotr Bril.

Należy zaznaczyć, że Gmina Jedlicze jest jedną z nielicznych gmin w województwie podkarpackim, która już od kilku lat prowadzi Gminne Współzawodnictwo Sportowe.

Wyniki Gminnego Współzawodnictwa Sportowego za rok szkolny 2020/2021:
1 miejsce - Szkoła Podstawowa w Jedliczu
2 miejsce - Szkoła Podstawowa w Potoku
3 miejsce - Szkoła Podstawowa w Długiem

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.