Już wkrótce Transgraniczna Informacja Turystyczna w Dukli będzie miała nową siedzibę
Dzięki umowie z Urzędem Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie i funduszom unijnym Transgraniczna Informacja Turystyczna w Dukli będzie miała nową siedzibę.

Instytucja będzie mieścić się w XVIII wiecznej kamienicy przy ul. 3 Maja 1, w dwóch sąsiadujących pomieszczeniach, które zostaną połączone. Umowa na realizację projektu zakłada, że w pomieszczeniu o większej powierzchni powstanie biuro obsługi klienta wraz z bezpłatną kafejką internetową. W pomieszczeniu mniejszym planowane jest pomieszczenie socjalno-sanitarne i magazyn na materiały, a także przechowalnia bagażu dla turystów.

W ramach realizacji projektu zakupiono wyposażenie biura obsługi klienta: 3 zestawy komputerowe, aparat fotograficzny i dwa obiektywy, a także sprzęt wspomagający pracę IT: smart TV i Infokiosk. Zakupiono również wyposażenie zaplecza sanitarno-socjalnego: kuchenkę mikrofalową i lodówkę. Z infokiosku, który już zamontowany jest przy elewacji budynku dworca autobusowego w Dukli można będzie korzystać bezpłatnie całą dobę, nawet kiedy Informacja Turystyczna będzie zamknięta.

Planowane zakończenie realizacji projektu to lipiec 2022. Całkowita wartość projektu wynosi 167 005,40 zł, wartość dofinansowania 86 394,00 zł.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.