Krośnieńscy policjanci uczestniczyli w spotkaniu z miłośnikami białego szaleństwa, które zorganizowano na terenie stacji narciarskiej w Chyrowej. W ramach kampanii "Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku", mundurowi promowali odpowiedzialne zachowania wśród najmłodszych narciarzy, organizując konkurs plastyczny dla uczestników spotkania.
Policjanci z krośnieńskiej komendy aktywnie włączają się w promocję odpowiedzialnych zachowań wśród narciarzy na stokach regionu. Działania mundurowych mają na celu podniesienie poziomu bezpieczeństwa miłośników sportów zimowych oraz przypominanie o zagrożeniach czyhających na najmłodszych w czasie trwających ferii.

Policjanci na stoku w Chyrowej

W środę, policyjni profilaktycy spotkali się z miłośnikami białego szaleństwa na terenie stacji narciarskiej w Chyrowej. Funkcjonariusze przypominali zasady bezpiecznego korzystania ze stoku, mówili o obowiązku używania kasków ochronnych oraz konieczności udzielania pierwszej pomocy poszkodowanym w wypadkach na stoku.

Policjanci na stoku w Chyrowej

Ponadto mundurowi zorganizowali dla najmłodszych konkurs plastyczny, którego celem było zobrazowanie przez małych sportowców zasad dekalogu Międzynarodowej Federacji Narciarskiej. Uczestnicy konkursu otrzymali odblaskowe gadżety oraz drobne upominki.

Policjanci na stoku w Chyrowej

Policjanci promowali również ogólnopolską kampanię "Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku", zachęcając do uczestnictwa w konkursie plastyczno - filmowym "Śnieżny dekalog ".

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.