Powiat Krośnieński zwraca się do ludzi dobrej woli z prośbą o pomoc w wyposażeniu miejsc noclegowych dla uchodźców z Ukrainy.
- Prosimy Państwa o nieodpłatne wypożyczeni: łóżek polowych, mat do spania, materacy podróżnych, krzeseł, foteli, stolików turystycznych, a także fotelików do karmienia dla niemowląt, łóżeczek dziecięcych, przewijaków itp.- mówi Ewa Bukowiecka, rzecznik prasowy Starostwa Powiatowego w Krośnie.

Wypożyczany sprzęt powinien być czysty i sprawny oraz wyraźnie oznakowany etykietą - doszytą lub przyklejoną, zawierającą dane kontaktowe (może to być tylko adres lub numer telefonu). - Dzięki temu będziemy mogli zwrócić wypożyczony sprzęt po zakończeniu akcji - wyjaśnia rzecznik.

Powiat Krośnieński nie odpowiada za ewentualne zniszczenia i zabrudzenia sprzętu. Wypożyczany sprzęt można dostarczać osobiście do punku zbiórki w Starostwie Powiatowym w Krośnie przy ul Bieszczadzkiej 1 (wejście od strony banku, lokal dawnej restauracji "Hermina" w godzinach od godz. 14:00 do 18:00. - Sprzęt możemy też odebrać od Państwa, wówczas prosimy o kontakt 722 123 353 - dodaje rzecznik.

Plakat apelu o pomoc


~Do frydrych

02-03-2022 18:20 9 9

Dokładnie.
Odpowiedz

~no cóż

02-03-2022 17:13 11 22

Czemu wasza pupilka pani poseł Frydrych nie wita uciekających ludzi przed wojną na granicy ? Wita się tylko tych z Białorusi ?
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.