W sobotnią noc kierujący mitsubishi na ulicy Zręcińskiej w Krośnie stracił panowanie nad pojazdem, "ściął" latarnię i uderzył w ogrodzenia.
Policjanci ustalają okoliczności kolizji drogowej, do której doszło po północy w sobotę 26 marca na ulicy Zręcińskiej w Krośnie.

Kierujący samochodem marki Mitsubishi Galant, na tablicach rejestracyjnych ze Świnoujścia, jadąc w kierunku Świerzowej Polskiej na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Japoński samochód wypadł z drogi, wjechał na chodnik i ściął latarnię. Następnie uderzył w ogrodzenie prywatnej posesji, przejechał kilkanaście metrów przez parking i uderzył w ogrodzenie warsztatu samochodowego.

Na miejscu zdarzenia wezwani zostali policjanci, strażacy i zespół ratownictwa medycznego. Kierujący mitsubishi został przewieziony do szpitala. Niewykluczone, że w chwili zdarzenia był pod wpływem alkoholu. Zdjęcia z miejsca zdarzenia:

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.