Zawodniczka IKN "Górnik" Iwonicz-Zdrój zdobyła złoty medal w biegu indywidualnym biathlonowych Mistrzostw Polski seniorek, które odbyły się na Tauron Arena w Dusznikach-Zdroju.
Pochodząca z Lubatowej Kamila Cichoń pokonała w biegu indywidualnym biathlonowych Mistrzostw Polski seniorek wszystkie reprezentantki Polski na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie. Srebrny medal zdobyła Monika Hojnisz - Staręga (AZS AWF Katowice), a brązowy Anna Mąka (BKS WP Kościelisko).

W pozostałych konkurencjach - biegu sprinterskim i biegu ze startu wspólnego Kamila ukończyła rywalizację na 9 pozycjach. W zawodach startowała również druga reprezentantka IKN "Górnik" - Klaudia Cichoń, która w biegu indywidualnym, sprinterskim i ze startu wspólnego była klasyfikowana odpowiednio na 13, 14 i 12 miejscu.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.