Utrudnienia na drodze powiatowej pomiędzy Iwlą a Chyrową występować będą od 4 kwietnia do 28 października.
Powiat Krośnieński poinformował, o planach zamknięcia drogi powiatowej nr 1911R Iwla - Polany - Huta Polańska na odcinku od skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 993 w Iwli do skrzyżowania z drogą powiatową nr 1996R w Chyrowej.

Zamknięcie spowodowane przebudową drogi będzie obowiązywać od 4 kwietnia do 28 października 2022 roku.

Pierwsza faza będzie obejmować okres do 14 kwietnia. W tym czasie zostaną przebudowane 3 przepusty pod drogą. Wyłączanie drogi z ruchu nastąpi w godzinach od około 8.00 do około godz. 18.00.

Druga faza będzie obejmować okres od 19 kwietnia do 29 października. Droga będzie całkowicie nieprzejezdna na odcinkach prowadzenia robót. Wykonawca w miarę możliwości zapewni dojazd dla mieszkańców poza godzinami pracy. W tym czasie planuje się przebudowę konstrukcji w podziale na dwa etapy:
- etap I od km 3+150 (okolice wyciągu) w kierunku skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 993,
- etap II od km 3+150 w kierunku skrzyżowania z drogą powiat. nr 1996R.

Odcinek, na którym będą prowadzone roboty, nie będzie dłuższy niż 1 km. Przez cały okres prac wykonawca zapewni dojazd do restauracji "U Schabińskiej - Chyrowa-Ski", w pierwszym etapie od strony Tylawy, a w drugim od strony Iwli.
 
W przypadku niesprzyjających warunków pogodowych lub innych okoliczności niezależnych od wykonawcy może nastąpić przesunięcie lub wydłużenie wskazanych terminów. Zmiany będą komunikowane z wyprzedzeniem.


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.