Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Krośnie zorganizował, po raz czwarty przedsięwzięcie mające na celu przybliżenie uczniom szkół podstawowych wartości kształcenia zawodowego.
Event młodych przedsiębiorców - dzień otwarty szkoły odbył się 6 kwietnia w ZSP nr 2 im. ks. Stanisława Szpetnara w Krośnie.

Bogdan Skotnicki, dyrektor popularnego "Szpetnara" podkreślił, że szkoła ta od samego początku swojego istnienia dużą wagę przywiązywała i przywiązuje do zapewnienia właściwego poziomu kształcenia zawodowego uczniów, zarówno teoretycznego, jak i praktycznego.

- Dlatego też istotną rolę w specyfice kształcenia zawodowego w naszej szkole odgrywają pracodawcy, którym pragnę bardzo serdecznie podziękować za dotychczasową współpracę i zaangażowanie w procesie przygotowania naszych uczniów, do samodzielnego wykonywania zadań zawodowych, z którymi spotkają się w dorosłym życiu - powiedział Bogdan Skotnicki, dyrektor ZSP nr 2 w Krośnie.

Event młodych przedsiębiorców w ZSP nr 2 w Krośnie

6 kwietnia, podczas dnia otwartego, szkołę odwiedziło kilkuset uczniów ze szkół podstawowych z Krosna, powiatu krośnieńskiego oraz powiatów sąsiednich. Mogli się zapoznać z ofertą szkoły na nowy rok szkolny oraz z ofertą firm, rzemieślników, instytucji, szkół wyższych na co dzień współpracujących ze "Szpetnarem"

ZSP nr 2 w Krośnie zorganizował event przy współpracy z Cechem Rzemiosł Różnych i Hufcem Pracy 9-10 w Krośnie. W oficjalnym otwarciu wzięli udział między innymi przewodniczący Sejmiku Województwa Podkarpackiego Jerzy Borcz, zastępca prezydenta Krosna Bronisław Baran, przewodniczący Rady Miasta Krosna Zbigniew Kubit.

Honorowy patronat nad przedsięwzięciem sprawował prezydent Krosna Piotr Przytocki.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia:

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.